Початкова школа готується зустрічати першокласників

  Уже третій рік поспіль в Україні відбувається запровадження концепції «Нова українська школа», яка передбачає навчання учнів початкової школи за  новим Державним стандартом, відповідно до якого застосується нові підходи до навчання та виховання школярів. Так, школа, за задумом  розробників Концепції, має, в першу чергу, навчити дітей користуватися знаннями, критично мислити та уміти орієнтуватися у сьогоднішньому непростому світі, бо сьогодення  вимагає зміщення акцентів з накопичення певної суми знань на вироблення навичок діяти, застосовувати досвід у проблемних ситуаціях.  Ключові зміни Нової української школи передбачають застосування принципово нових методів викладання, орієнтованих не те, що кожна дитина неповторна,  талановита. Учитель має почути кожного учня, створити необхідні умови для виявлення та розкриття потенціалу дитини.
  Планується що цього року до дев’яти перших класів міських шкіл прийдуть навчатися першокласники. Школи з нетерпінням чекають на першачків, учителі готові до зустрічі з учнями та пройшли необхідне навчання.   Здійснюється цілеспрямована робота щодо осучаснення освітнього середовища й  органами управління освітою.
 Усього на осучаснення навчального простору планується використати кошти у сумі 1 116 199 гривень. Дана сума включає кошти державного (освітньої субенції) та місцевого бюджету. За умовами розподілу освітньої субвенції обов’язкова мінімальна частка коштів місцевого бюджету має складати  222 тисячі гривень, проте міською радою на обладнання нового середовища виділено кошти у сумі  600 тисяч гривень.
  Планується придбання одномісних парт, регулюємих по висоті,  нових мультимедійних засобів навчання, оновлених дидактичних матеріалів. На даний час  тривають тендерні процедури щодо закупівель названого вище обладнання.

Л.В.Капуста, методист ММК

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов