Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради за IІ квартал 2020 року

  Протягом IІ кварталу 2020 року робота зі зверненнями громадян у комунальній установі «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області» організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», .
    У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому  громадян з особистих питань (кожний понеділок з 13.00 до 17.00) та виїзних прийомів громадян (останній четвер місяця)  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.
  Відповідно до наказу комунальної установи «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області» від 19.03.2020 № 49-ОД з 18.03.2020 призупинено особистий прийом громадян, застосовуючи дистанційні консультації.
  За звітний період  2020 року особисті прийоми громадян не організовувалися.
 За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло  5 звернень, порушено 5 питань.
   Питання, які піднімалися авторами звернень, стосувалися кадрових питань, а саме – підтвердження трудового стажу, відкриття додаткових перших класів, зміну педагога.
       За ІІ квартал 2020 року до відділу освіти з Лебединської міської ради надійшло 2 колективних звернення, що стосувалися відкриття додаткових перших класів у закладах освіти міста.
  За ІІ квартал 2020 року звернень з Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Урядової гарячої лінії  до відділу освіти  не надходили.
       Повторних звернень до відділу освіти не надходило.
 Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів немає.
  Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося на офіційному веб-сайті відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради сумської області..
  Питання «Про роботу із зверненнями громадян у відділу освіти» розглядалося на колегії відділу освіти у січні та апаратній нараді при міському голові у лютому 2020 року.

Н.В.Вернидуб, методист ММК

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов