Свято спорту

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. Ще в 1994 році Президентом України підписаний відповідний Указ, яким офіційно встановлене це свято.
Свято Фізичної культури і спорту відзначається в Україні повсюди. Це і День тренера, і День спорту, і урочиста дата для всіх, хто цінує і шанує заняття спортом. З метою відзначення Дня фізкультури та спорту у закладах освіти міста з дотриманням належних протиепідемічних вимог, спрямованих на запобігання поширенню корона вірусної хвороби, проведено ряд заходів за програмою Олімпійського тижня та Олімпійського уроку. Цікаві і змістовні заходи проведені в усіх закладах загальної середньої освіти та міській ДЮСШ. Особливо слід відзначити ЗОШ №6, ЗОШ №5 та Лебединську міську ДЮСШ.
14 вересня Лебединською міською дитячо-юнацькою спортивною школою у міському лісопарку на базі «Сосновий бір» було проведено свято спорту для всіх охочих до бігу. Програма включала біг на дистанції 300 м та 1000 м. До учасників змагань з вітальними словами звернувся директор спортивної школи Юрій Савеко. Тренер-викладач Сергій Сліпченко ознайомив з програмою змагань.
Переможцями та призерами змагань у різних вікових категоріях серед хлопчиків та дівчаток були, у бігові на 300м : Поліна Борисенко, Аліса Єгорова, Вероніка Лагута, Олексій Власенко, Тимофій Лосятинський, Даніїл Туча, Ольга Палига, Анна Рибалко, Вікторія Шатьорка, Максим Коваленко, Дамір Летяга, Валерій Проценко, Артем Киш, Вероніка Лапіна, Сніжана Тернівська, Ілона Тіщенко, Іван Повидиш, Денис Колєсніков, Іван Савеко, Назар Данілов, Віталій Пісковий, Сергій Сіробаба, Катерина Залевохіна, Сергій Сич, Максим Огієнко. На дистанції 1000 м : Кирило Рожовецький, Михайло Чурбаков, Сергій Мачула. Також участь у змаганнях приймали ветерани спорту, колишні вихованці ДЮСШ Олександр Шевченко, Віталій Меренков, Олександр Ярошенко, Володимир Фурдило, Юрій Фоменко, Олександ Марченко. Хочеться відзначити наймолодших учасниць змагань Софію Анісімову (2014 року народження) та Софію Рожовецьку (2013 року народження), які гідно побороли дистанцію в 300 м. Високі результати на цій дистанції показали Ольга Палига, Анна Рибалко, Поліна Борисенко. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Лебединської міської ДЮСШ.
Любіть спорт, бігайте, стрибайте, забивайте голи, рухайтесь. Адже спорт – це здоров’я, сила і спритність, бадьорість і хороший настрій/
М.Г.Римар, методист ММК

2 (1) 4

1

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов