Чергова перемога початківців!

 Головна мета Нової української школи – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут враховують думку кожного, вчать критично мислити. Звичайно, що добре обладнане навчальне середовище відіграє важливу роль у формування конкурентоспроможної особистості учня.
  Протягом семи років поспіль в області проводиться конкурс «Найкращий кабінет початкових класів»,  метою якого є покращення матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення кабінетів початкових класів, створення оптимальних умов для навчання учнів, реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти
  У 2020 році  до участі долучилися 44 заклади загальної середньої освіти. Традиційно за матеріалами, поданими до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, журі обирає матеріали кращих кабінетів відповідно до зазначених критеріїв оцінювання.
 За результатами  ІІ (заочного) етапу конкурсу  найкращими та найбільш змістовними визнано п’ять  робіт. Приємно, що серед кращих є й матеріали кабінету початкових класів Лебединської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи № 1 (кабінет 3 класу, учитель Вікторія Ольховик).
  Відповідно до Положення про Конкурс наступним етапом визначено участь  кабінету школи № 1 в очному етапі конкурсу. Бажаємо результативності!
  Довідково: до п’ятірки кращих кабінетів увійшли матеріали Нижньосироватської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка, Глухівської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради, Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б.Берестовського, м. Суми, Бездрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського району.

Л.В.Капуста, методист ММК

IMG_20200913_001055

IMG_20200901_092057_HDR IMG_20200911_084721 IMG_20200912_234556

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов