Про роботу із зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради за ІІІ квартал 2020 року

 

  Протягом ІІІ кварталу 2020 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
         У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому  громадян з особистих питань (кожний понеділок з 13.00 до 17.00) та виїзних прийомів громадян (останній четвер місяця)  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.
         За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло  6 звернень, порушено 6 питань.
         Питання, які піднімалися авторами звернень, стосувалися кадрових питань, а саме – працевлаштування до закладів освіти, підтвердження трудового стажу, звільнення від оплати за харчування дітей в закладах освіти міста, організації інклюзивного навчання.
         Відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 19.03.2020 № 49-ОД з 18.03.2020 призупинено особистий прийом громадян, застосовуючи дистанційні консультації.
         За звітний період  2020 року особисті прийоми громадян не організовувалися.
         За ІІІ квартал 2020 року до відділу освіти з Лебединської міської ради надійшло 1 колективне звернення, що стосувалися підвозу дітей , що навчаються в школах міста Лебедин шкільним автобусом.
За ІІІ квартал 2020 року звернень з Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Урядової гарячої лінії  до відділу освіти  не надходили.
         Повторних звернень до відділу освіти не надходило.
  Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів немає.
Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося на офіційному вебсайті відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради.
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов