У команді Сумщини «Дні Європи 2021»

Активісти шкільного євроклубу «Mayflower» Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (координатор — учитель  англійської мови Логвиненко Н.М.) традиційно відвідують заходи до Дня Європи у м.Суми.  Прочитавши   запрошення  від організаторів та координаторів мереж євроклубів на Сумщині,  євроклубівці вирішили  подати заявку на  приєднання до команди «Дні Європи 2021».  І вже невдовзі президент  шкільного євроклубу “Mayflower”,  учень 11 класу Денис Ольховик, отримав запрошення-повідомлення про те, що він став частиною команди «Дні Європи 2021».

 Пропозиція  долучитися до організації заходів  надійшла  для школярів та студентів віком 14-18 років з м.Суми та  Сумської області.

Стало відомо, що у рамках проєкту відбудуться офлайн та онлайн зустрічі.

 У цьому році проведення Днів Європи  відбудеться 15 та 16 травня.

Захід проводиться в рамках проєкту EU4Youth Alumni Network, за підтримки Center for Euroinitiatives та Центр дозвілля молоді.

  5 лютого  у молодіжному центрі «Романтика» у  м.Сумах відбулася перша зустріч активістів євроклубів Сумщини.

 Організатори подбали про те, щоб у невимушеній атмосфері   євроклубівці мали змогу познайомитися та   дізнатися один про одного якомога більше, адже їм працювати в одній команді.  Зі словами привітань та пропозицій щодо планування Днів Європи 2021 звернулися волонтери та координатори мереж євроклубів Сумщини.

 У форматі онлайн відбуватимуться наступні зустрічі щодо проведення Днів Європи, які мають стати святом  дружби, підтримки  європейських цінностей, об’єднання   молоді  Сумщини.

05.02.21 DSC_0946 DSC_0966 DSC_0970 DSC_0972

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов