Дієва співпраця двох Центрів Лебединщини: інклюзивно-ресурсного та професійного розвитку педагогічних працівників

Скільки  проникливих слів  присвячено возвеличенню людської мови, бо вона є і засобом спілкування, і самовираження, і порозуміння, і накопичення інформації, і, звичайно, засобом для реалізації життєвих планів та мрій. Тому особливої уваги суспільства потребують діти, які мають мовленнєві порушення і яким не обійтись без кропіткої роботи фахівців: учителів інклюзивних класів та співробітників інклюзивно-ресурсного центру. Саме  з метою запобігання та ефективного вирішення проблем розвитку мовлення «особливих» дітей нашої територіальної громади був проведений семінар для вчителів інклюзивних класів ЗЗСО,  на який були запрошені вчителі початкової школи та української мови.

Фахівці  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лебединської міської ради надзвичайно велику увагу приділяють практичній спрямованості фахового розвитку педагогів громади, тому учасниками семінару були також директор Центру Лариса Ковтуненко та консультант Людмила Гончаренко.

 Гостинно зустріли учасників семінару фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Лебединської міської ради Сумської області», на базі якої в атмосфері активної співпраці і відбувся вищезгаданий семінар. Вчитель-логопед Інклюзивно-ресурсного центру Микола Дубницький як спікер познайомив присутніх з активними формами роботи, спрямованої на подолання мовленнєвих розладів різного ступеня тяжкості. Фахівці Центру розповіли присутнім про різні аспектами своєї діяльності. З гордістю за досягнуті результати  провела екскурсію Інклюзивно-ресурсним центром його  директор О. Літковець та поділилася значними планами на майбутнє.

Від імені усіх присутніх глибоку вдячність за фахову допомогу та побажання подальшої плідної співпраці висловила директор ЦПРПП   Лариса Ковтуненко.

1612947273672 1612947247230 1612947299556 1612947320216 1612947351622 1612947367798

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов