Проведено круглий стіл «Доступність до якісної освіти в умовах пандемії у громаді»

У рамках проєкту «Підвищення обізнаності про права людини у молодіжній сфері як відповідь на COVID-19 у Сумській області», який реалізується Center for Euroinitiatives у партнерстві з Управління молоді та спорту Сумської ОДА за підтримки Європейського молодіжного фонду 17 лютого у Центральній районній бібліотеці координаторкою ініціатив на Лебединщині,  педагогічним працівником ЛЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Наталією Логвиненко,  було ініційовано проведення Круглого столу «Доступність до якісної освіти в умовах пандемії  у громаді».  Учасниками заходу стали педагогічні працівники громади.

Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1: Ольга Зазеко, голова шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу, Віта Марченко, учитель української мови та літератури вищої категорії, старший учитель, Людмила Терно,  голова шкільного методичного об’єднання вчителів фізично-оздоровчої та естетичної культури, Ольга Неценко, керівник творчої групи вчителів першої та вищої категорії.

Педагоги  наголосили на необхідності дотримання нормативно-правової бази  під час організації дистанційного навчання,  звернули увагу на особливості використання інструментів спілкування в дистанційному навчанні відповідно до наявного системотехнічного забезпечення, розповіли про виклики, які стоять перед випускниками цього року,  зауваживши, що саме від вікових особливостей залежить  в першу чергу, яка форма навчання є успішною та навели приклади з власного досвіду роботи, надавши оцінку організації різних форм співпраці  зі здобувачами освіти,  дійшли висновку, що  саме офлайн навчання є найефективнішим.

Учителі долучилися до обговорення по темі Круглого столу, поділившись результатами опитування,  анкетування  учнів навчального закладу.

Межиріцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів представили: учитель біології Оксана Перепічай, Валерій Малиш,голова шкільного методичного об’єднання суспільно-гуманітарних дисциплін, Галина Карпенко, голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Педагоги поділилися досвідом роботи та особливостями організації дистанційної та змішаної форм освіти в сільській місцевості.

Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів представили Людмила Алєксєєнко, педагог-організатор, Марина Шелест, соціальний педагог, Ольга Холоденко,  голова шкільного методичного об’єднання природничих дисциплін, Людмила Бирюк, керівник шкільної творчої групи. Педагогічні працівники розповіли про переваги та недоліки дистанційної форми навчання, наголосили на проблемних питаннях та поділилися досвідом власної роботи.

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І.Ситенка» був представлений   Олександром Пальчиком, викладачем інформатики. Олександр Олександрович розповів  учасникам Круглого столу про організацію дистанційного та змішаного навчання,онлайн-платформи, сервіси, що використовуються навчальним закладом і надав практичні  рекомендації колегам, звернувши увагу на необхідність належного технічного забезпечення  для  організації освітнього процесу.

Обмінявшись досвідом, учасники Круглого столу подарували збірку поезії Ліни Костенко Центральній районній бібліотеці, вручивши книгу завідувачці установою – Тетяні Ольховик, дякуючи за гостинність.

5 7 4 6

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов