Про роботу із зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради за ІV квартал 2020 року

Протягом ІV кварталу 2020 року робота зі зверненнями громадян у відділі освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради організована відповідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності,      затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року № 348, Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

         У відділі освіти розроблені відповідні заходи, затверджені графіки прийому громадян з особистих питань (кожний понеділок з 13.00 до 17.00) та виїзних прийомів громадян (останній четвер місяця)  начальником відділу, які оприлюднені на офіційному сайті відділу освіти.

         За звітний період до відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради  надійшло 6 звернень, порушено 6 питань.

         Питання, які піднімалися авторами звернень, стосувалися кадрових питань, а саме – працевлаштування до закладів освіти, підтвердження трудового стажу, внесення змін до назви посади; організація навчалього процессу в період карантину.

          За звітний період  2020 року особисті прийоми громадян не організовувалися.

          За ІV квартал 2020 року до відділу освіти колективних звернень, звернень з Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Урядової гарячої лінії  не надходило.

             Усі звернення розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства, відповідей, наданих з порушенням термінів, немає.

         Інформування і роз’яснення з найбільш гострих питань суспільно значущих проблем проводилося під час проведення Zoom-конференцій з керівниками освітніх закладів та висвітлювались на офіційному сайті відділу.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов