Обласний фестиваль ініціатив дитячого самоврядування в межах обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду»

624 вересня 2021 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль ініціатив дитячого самоврядування в межах обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».

До участі у фестивалі долучилися і лідери учнівського самоврядування Лебединської міської територіальної громади Даш Вікторія (Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) та Перекрестова Ярослава (Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7).

У межах заходу працював хаб «Ми лідери – наш голос важливий». Наші учасниці фестивалю презентували проєкти, які були започатковані та реалізовані у їхніх закладах освіти протягом  року. А ще дівчата мали змогу познайомитися із роботою лідерів учнівського самоврядування інших закладів освіти області у межах даного проєкту.

На сьогоднішній день заклади освіти розпочинають роботу з підготовки матеріалів для участі у міському етапі конкурсу проєктів. Переможець візьме участь в обласному етапі конкурсу. Тож, бажаємо усім учасникам проєкту успішно презентувати свої ініціативи та вчергове довести, що вони дієві та  результативні члени своєї громади.

download nbminer github for mining
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов