У 2021-2022 навчальному році заклади освіти гостинно відкрили двері для школярів

1 вересня — День знань — особливе свято! Цей ранок повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника, а шкільні подвір’я розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Це наше місто, наш  край, наша держава зустрічають справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності! День знань у закладах освіти розпочався святковою лінійкою. Керівники закладів загальної середньої освіти привітали зі святом учнів шкіл, вчителів та гостей, яке об’єднує всі покоління, та побажали всім  міцного здоров’я, наполегливості та успіхів.

На свято до Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 завітала тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради Вікторія Анатоліївна Нечипоренко, яка побажала успіхів, вражаючих емоцій та цікавих подій у навчальному році і вручила грамоту закладу за впровадження здоров’язберігаючих технологій, особливу турботу за здоров’я учасників освітнього процесу, тісну співпрацю з Сумським обласним відділенням НОК України, навчально-науковим олімпійським інститутом національного університету фізичного виховання і спорту України м. Київ та з нагоди Дня знань.

Заклади освіти Лебединської міської територіальної громади зустріли усіх школярів, особливо першокласників, які вперше ступили на шкільне подвір’я

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов