Олімпіади, конкурси

Увага! Протоколи засідання журі та відповіді  до завдань ІІІ етапу олімпіад можна переглянути, перейшовши
за посиланням
Результативність участі учнів команди м.Лебедина у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
  1. Хрін Аліна — І місце з російської мови та літератури (9 клас СШ № 7) учитель Безкоровайна О.В.
  2. Лащенков Руслан — І місце з інформатики (9 клас ЗОШ № 5) учитель Бондаренко С.О.
  3. Лащенков Руслан — І місце з інформаційних технологій (9 клас ЗОШ № 5) учитель Бондаренко С.О.
  4. Коровніченко Анна  — ІІ місце з трудового навчання  ( 11 клас СШ № 7) учитель Івахнова О.М.
  5. Cіробаба Захар — ІІ місце з англійської мови (10 клас СШ № 7) учитель Харченко І.А.
  6. Тимошенко Дмитро — ІІ місце з географії (9 клас ЗОШ № 1) учитель Силка В.В.
  7. Орєхов Станіслав — ІІ місце з біології (10 клас ЗОШ № 3) учитель Пархоменко О.В.
  8. Камчатний Владислав — ІІІ місце з історії (10 клас ЗОШ № 1) учитель Тимошенко І.М.
  9. Орєхов Станіслав — ІІІ місце з української мови та літератури (10 клас ЗОШ № 3) учитель  Капран Л.О.
  10. Мартиненко Каріна — ІІІ місце з української мови та літератури (11 клас ЗОШ № 1) учитель Марченко В.О.
  11. Горошко Андрій — ІІІ місце з математики (11 клас ЗОШ № 6) учитель Кудлай А.Б.
  12. Лащенков Руслан — ІІІ місце з фізики (9 клас ЗОШ № 5) учитель Колесніченко О.В.
  13. Павленко Андрій — ІІІ місце з інформаційних технологій (11 клас ЗОШ № 5) учитель Бондаренко С.О.
  14. Удовиченко Марія — 4 місце з української мови та літератури ( 9 клас ЗОШ № 1) учитель Марченко В.О.
  15. Орєхов Станіслав — 4 місце з історії (10 клас ЗОШ № 3) учитель Таран С.М.
  16. Мартиненко Каріна — 5 місце з англійської мови (11 клас ЗОШ № 1) учитель Овчаренко Н.В.
  17. Пелипович Андрій — 6 місце з історії (9 клас ЗОШ № 4) учитель Федірко І.О.
  18. Кукленко Олександр — 6 місце з біології (8 клас СШ № 7) учитель Судніцина Л.М.
  19. Щербакова Валерія — 7 місце з трудового навчання  (8 клас ЗОШ № 5) учитель Шиян Т.М.
  20. Коцупал Іван — 7 місце з англійської мови (10 клас СШ № 7) учитель Харченко І.А.
  21. Орєхов Станіслав — 7 місце з хімії (10 клас ЗОШ № 3) учитель Пархоменко О.В.
  22. Приходько Поліна — 8 місце з екології (11 клас ЗОШ № 6) учитель Гаранжа С.А.
  23. Дьяченко Андрій — 8 місце з географії (8 клас ЗОШ № 5) учитель Кобзиста В.М.
  24. Косогоров Ілля — 8 місце з інформаційних технологій (11 клас ЗОШ № 5) учитель Бондаренко С.О.
  25. Котенко Володимир — 9 місце з правознавства (10 клас ЗОШ № 3) учитель Шиян О.М.
  26. Нечваль Андрій — 9 місце з математики (8 клас ЗОШ № 6) учитель Кудлай А.Б.
  27. Cіробаба Захар — 9 місце з німецької мови (10 клас СШ № 7) учитель Стеблянко М.О.
  28. Кірєєва Аліна — 11 місце з історії (8 клас ЗОШ № 4) учитель Федірко І.О.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов