Навчальний семінар з питань ведення шкільної документації

166931469837523 листопада 2022 року відбувся навчальний семінар для керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи закладів освіти Лебединської міської територіальної громади з питань ведення шкільної документації. У семінарі взяли участь представники 1669314698387управління Державної служби якості освіти у Сумській області, які надали суттєві рекомендації щодо оформлення та ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти відповідно до сучасних вимог законодавства.

Крім того, учасники семінару мали змогу задати питання та отримати вичерпні відповіді від фахівців управління, поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, який сприятиме підвищенню рівня ведення шкільної документації в закладах освіти Лебединської міської територіальної громади.

Подлинный диплом магистратуры Сокольское. Начните читать доски объявлений о работе. Тысячи людей ищут работу со http://diploma-edu.com/ дипломом младшего специалиста. Почитайте описания вакансий. Поищите описания вакансий в книгах и статьях. Запишите все конкретные вакансии, которые в
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов