XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023

anigifЗаклади загальної середньої освіти Лебединської міської територіальної громади прийняли участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» -2023.

Конкурс проводить Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» до Дня охорони праці, що відзначається щороку 28 квітня. Адже, незважаючи на війну й складну ситуацію в Україні, дуже важливо, щоб діти мали змогу займатися творчістю. Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі, що триває з грудня по лютий, територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях.

Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України з березня по квітень.

Здобувачі освіти виконували свої роботи у різних формах виконання: фарбами, олівцями. Усі малюнки індивідуальні та оригінальні з актуальних проблем у сфері охорони праці. Також дуже радує, що діти у своїх роботах показують чудові знання правил безпеки. Адже, культура безпеки праці формується з дитинства!

Engage in the gaming escapade at Hotel Glory's thrilling gaming adventure , where thrills are around every corner.
Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов