Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

5ed0ffb22ee67531524583Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. У школах Лебединської міської територіальної громади лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається чудова пора – літні канікули. Хочемо побажати чудового відпочинку на канікулах, сповненого яскравих вражень, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, насичений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти,  побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Зичимо усім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у ваших домівках.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов