Вітаємо з Днем вишиванки!

День вишиванки — свято, метою якого є вберегти традицію носити національний одяг. Цього року його святкують 18 травня.

Для  українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишиванка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш, український, генетичний код.

Багато хто зберігає вдома сорочки, рушники, вишиті ще нашими бабусями, прабабусями. Це надзвичайний оберіг від зла, хвороб. Істинний українець не може бути байдужий до вишиванки, до історії свого народу, своєї держави та захищатиме її до останнього подиху.

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них усім. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

У День вишиванки хочемо побажати миру і злагоди в ваших домівках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

Не забуваймо наше коріння, пам’ятаймо наш рід та вдягаймо вишиванку у будні та на свято.

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов