Пізнавальний захід «Я маленький рятівник!»

IMG-b43750e9d89bcb6b9f3fc74d62d169f3-VПро здоров’я та виховання наших дітей ми піклуємося з самого народження. Однак трапляються випадки, коли діти стають заручниками обставин, а їхня цікавість і допитливість призводить до сумних та трагічних наслідків. Лихо приходить саме тоді, коли дітей залишають без нагляду, тоді небезпека панує на кожному кроці — працюють електропобутові прилади, є вільний доступ до сірників і запальничок, небезпечних предметів та хімічних речовин.
27 червня 2023 спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Оксана ЄВТУШЕНКО спільно з працівниками ДСНС для молодших відвідувачів цифрового центру провели пізнавальний захід на тему: «Я маленький рятівник!». Малеча із задоволенням дивилась відеоролики, грали в ігри та виконувала різні завдання з даної тематики. А незабутнім враженням стала сучасна рятувальна машина. Діти ознайомилися з інструментами, засобами порятунку, приміряли костюми рятівників та довідались як працюють рятівники в надзвичайних ситуаціях.
Наповнені враженнями, з новими знаннями та бажанням бути сміливими, діти попрощалися зі своїми новими друзями — рятівниками. У дитячих серцях лишився слід вдячності та поваги до тих, хто весь час рятує життя.

IMG-bd2657d3275fe61255603ca60317d13a-V

 

 

 

 

 

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов