Проведення громадського обговорення проєкту рішення Лебединської міської ради «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Лебединської міської територіальної громади»

обговоренняУ результаті впровадження плану  трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Лебединської міської територіальної громади, мережа закладів загальної середньої освіти громади має перейти на новий рівень, який супроводжуватиметься істотними позитивними змінами в її організації і змісті, адекватним вимогам суспільства, особистісним запитам громадян, потребам ринку праці.
Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників: Громадське обговорення  буде проходити у формі електронних консультацій з 20 червня 2023 року  по 19 червня 2024 року (включно).  До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці Лебединської міської територіальної громади.
Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень)
Адреса: площа Соборна,1/1,  місто Лебедин, Сумської області, 42200,  Україна
Email:  goronolebedyn@gmail.com
Телефон (05445) 22646
Строк подання пропозицій (зауважень) – з 20 червня 2023 року по 19 червня 2024 року.
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища,  імені та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
Місцезнаходження та адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення
Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
площа Соборна,1/1,  місто Лебедин, Сумська область, 42200,  Україна
Email:  goronolebedyn@gmail.com
Телефон (05445) 22646
Відповідальна ососба за проведення громадського обговорення:
Тетяна Гримайло, начальник Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення
Звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Лебединської міської ради та офіційному вебсайті Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради у строки, передбачені чинним законодавством.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення Лебединської міської ради «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Лебединської міської територіальної громади»

Рішення РЕОРГАНІЗАЦІЯ

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов