Дорогі освітяни, з професійним святом вас — з Днем працівників освіти!

a6997cfcd0f5c866d17f4b3ca0d31e37У першу неділю жовтня ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти. Сердечно вітаємо всіх освітян з професійним святом!
Сьогодні маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Здобутки педагогів, якісна підготовка випускників, перемоги здобувачів освіти на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта Лебединської громади постійно підвищує свої якісні показники. Велика вдячність і шана вам, учителі, за навчання і розвиток молодого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, бібліотекарі і бухгалтери, помічники вихователів і прибиральники.
Висловлюємо кожному з вас щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, невтомний творчий пошук, майстерність, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте нашій молоді.
Бажаємо вам міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів та вихованців, родинного щастя! Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю дітей. Хай ваші серця будуть відкритими і чесними, ваші думки – добрими, ваші справи – успішними. Нехай успіхи й перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України! Мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов