Відзначили День працівників освіти

DSC_1083-scaledЩорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти.

Цього року у міському будинку культури для освітян Лебединської громади влаштовано урочистий захід.

Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали виконуюча обов’язки міського голови Світлана Горошко, Юрій Вердибоженко – депутат Лебединської міської ради VIII скликання, помічник народного депутата України Миколи Задорожнього та начальник Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради Тетяна Гримайло.

З привітальним словом  звернулася до присутніх виконуюча обов’язки міського голови Світлана Горошко: «Сьогодні в умовах війни на працівників освіти, крім навчання і виховання покладена ще одна надважлива функція – збереження життя і здоров’я кожного вихованця і школяра. Попри глибоке емоційне і моральне навантаження ви з гідністю приймаєте всі виклики сьогодення, берете на себе новий рівень відповідальності, формуючи надійний колектив, продовжуєте навчати і виховувати. З нагоди вашого професійного свята від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Лебединської міської ради сердечно зичу вам віри в успішність своєї справи, сил і натхнення для поставлених цілей. Нехай вас завжди зігріває тепло щирої подяки та поваги ваших вдячних учнів і вихованців. Мирного неба і найшвидшої Перемоги!».

У рамках урочистого заходу запрошені гості виконали приємні місії – за сумлінну та бездоганну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високий рівень патріотизму, активну громадську позицію кращих працівників освіти було нагороджено грамотами та подяками.

Урочистості завершилися  святковим концертом артистів відділу культури і туризму.

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов