Проведено показове заняття з черліденгу

IMG-20240306-WA0002У рамках підготовки до участі у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» 06 березня 2024 року на базі Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 6 проведено показове заняття з черліденгу під керівництвом Ірини Усенко.
Метою проведення Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» є формування ефективної моделі розвитку фізичної культури і спорту у закладах загальної середньої освіти, сталих традицій та мотивацій учнівської молоді щодо фізичного виховання як важливого чинника забезпечення здорового способу життя та європейських стандартів і підходів до організації дозвілля.
У заході взяли участь заступник начальника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради Костянтин Забуга, директор Лебединського центру позашкільної освіти Алла Попова, директор Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Валентина Верхова.
По закінченню танцювальної програми присутні обговорили подальший розвиток нового виду спорту — черліденгу у Лебединській міській територіальній громаді.
Бажаємо команді Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 6 вдалого виступу у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» у м. Суми

IMG-20240306-WA0005

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов