Відбулося засідання колегії

171707775733030 травня відбулося засідання колегії Управління освіти, молоді та спорту. Під час засідання члени колегії заслухали та обговорили питання:
• про стан ведення шкільної документації у закладах загальної середньої освіти Лебединської міської територіальної громади.
• про стан організації харчування у закладах освіти Лебединської міської територіальної громади: у Лебединському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка», Будильському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Зірочка», Лебединських закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 та І-ІІІ ступенів № 6, Михайлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
• про стан організації підвезення здобувачів освіти до місць навчання та у зворотному напрямку у закладах освіти Лебединської міської територіальної громади: Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5, Лебединській гімназії з початковою школою № 4, Василівському та Гринцівському закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
• про підсумки роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лебединської міської ради за 2023 рік.

1717077757340 1717077757326

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов