У Лебедині відбулася відкрита першість ДЮСШ з легкої атлетики

26 червня 2026 р. у міському лісопарку на легкоатлетичній базі «Сосновий бір» відбулася відкрита першість Лебединської ДЮСШ з легкої атлетики, присвячена Міжнародному олімпійському дню та воїнам Збройних Сил України.

У змаганнях взяли участь 37 вихованців Лебединської ДЮСШ. Почесними гостями спортивного свята стали ветерани спорту, які своєю присутністю підтримали юних легкоатлетів та поділилися власним спортивним досвідом.

З вітальним словом до учасників звернувся директор Лебединської ДЮСШ Юрій Савеко, який побажав спортсменам чесної боротьби, наполегливості та нових досягнень.

На знак глибокої шани присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників і захисниць України, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.

Після цього слово було надано тренеру-викладачу Сергію Сліпченку, який привітав учасників, побажав їм успішних стартів, високих результатів і незабутніх вражень від змагань.

Змагання пройшли у дружній, спортивній атмосфері. Учасники продемонстрували гарну фізичну підготовку, силу волі та прагнення до перемоги. Переможці й призери були нагороджені грамотами відповідно до зайнятих місць.

Вітаємо всіх учасників із вдалими стартами та бажаємо нових спортивних звершень!IMG-00eb0dd14f8b058d346e0c3a7c0905fd-V IMG-c95e0461ae218e8f9530c7ec456d6821-V IMG-cc1ce17081cbf8749bafdbd14742fe6e-V

Frontier - Новая Серия - Шаблоны сайтов